Україна поза НАТО:<br/>Чи є краща альтернатива?

Україна поза НАТО:
Чи є краща альтернатива?

Візит Клінтон до Києва - можливість закріпити новий напрям американсько-українських відносин

Візит Клінтон до Києва - можливість закріпити новий напрям американсько-українських відносин

Про нас

Про нас

Часті запитання

Часті запитання

«ЯНУКОВИЧ ТА ТИМОШЕНКО:
чим закінчиться протистояння 7 лютого? Оцінка американського експерта за опитуваннями громадської думки»

25/01/2025
27 січня, середа, 11:00,
інформаційна агенція «Українськи новини», вул. Еспланадна, 20 (ст.м. Палац спорту, м. Київ)

Другий тур виборів між Віктором Януковичем і Юлією Тимошенко обіцяє стати віхою у демократичному розвитку України. І вітчизняні, і міжнародні оглядачі позитивно оцінюють проведення першого туру голосування 17 січня, і є великі надії, що боротьба двох запеклих суперників вирішиться 7 лютого шляхом вільного і справедливого волевиявлення громадян.

Джін Ульм, партнер однієї з найавторитетніших американських організацій з вивчення громадської думки Паблік Опініен Стретеджіс (Public Opinion Strategies), розгляне слабкі і сильні сторони обох кандидатів, які допоможуть одному з них опинитися у президентському кріслі. Модератором прес-конференції буде Джеймс Джордж Джатрас, заступник директора Американського інституту в Україні.

Серед питань, що розглядатимуться на прес-брифінгу, будуть такі:

  • Які сильні і слабкі риси виявили Янукович і Тимошенко у першому турі, і що слід зробити кожному з них, щоб виграти у другому? І навпаки, де саме кожний з них може помилитись?
  • Яким буде вплив кандидатів, які не потрапили до другого туру, і чи є можливість «підтримки їхніми голосами» будь-якого з двох кандидатів? Скільки виборців, що взяли участь у першому турі, залишиться вдома 7 лютого, і яке значення матимуть виборці, що не визначились або проголосують «проти обох кандидатів»?
  • Порівняно з виборами 2004 року зовнішній вплив є не таким вагомим фактором на виборах 2010 року. Чи існує небезпека втручання у виборчий процес в останній момент?

Джін Ульм- партнер в організації Паблік Опініен Стретеджіс (Public Opinion Strategies) (www.pos.org) та один з провідних політичних стратегів і спеціалістів з досліджень громадської думки для Республіканської партії. Він володіє великим досвідом у сфері проведення таких досліджень в рамках успішних кампаній з виборів до Конгресу та Сенату США, губернаторів та інших державних посадовців з 1990 р. Його клієнтами є сенатори, члени Конгресу, мери, партійні лідери та незалежні групи фінансового впливу від бізнесу і профспілок. Джін одним з перших серед американських експертів з громадської думки спрогнозував результат особливих виборів до Сенату США 19 січня 2010 р., де у зв’язку з незадоволенням посадовцями крісло покійного Теда Кеннеді від штату Массачусетс зайняв республіканець. Джін також працював в численних успішних законодавчих проектах та проектах опитування громадської думки з питань, що вирішувались шляхом голосування, а також брав участь в успішних кампаніях у Новій Зеландії, Австралії та Росії.

Джеймс Джордж Джатрас є директором фірми (із штаб-квартирою у Вашингтоні, Федеральний округ Колумбія), що займається діяльністю у сфері лобіювання. До початку роботи у приватній компанії працював старшим радником з питань зовнішньої політики керівництва Республіканської партії в Сенаті США. До того - дипломатом зовнішньополітичної служби США, в рамках якої, з поміж іншого, працював у службі з питань зв’язків із колишнім Радянським Союзом.

Квест до «Великої Румунії»?
«ЯНУКОВИЧ ТА ТИМОШЕНКО:
чим закінчиться протистояння 7 лютого? Оцінка американського експерта за опитуваннями громадської думки»
«Пріоритети політики США стосовно України»
«НАТО і політики України: час для політичної відповідальності»
«НАТО, вплив США і вибори в Україні»
Американський аналітик: Україні не слід приєднуватись до НАТО